Ulotka ASF

Ulotka ASF

ePUAP


Lista Lekarzy weterynarii wyznaczonych do badania zwierząt umieszczanych na rynku oraz do wystawiania świadectw zdrowia dla tych zwierząt na terenie powiatu mieleckiego.



Lista Lek. wet. wyznaczonych do badania zw. rzeźnych i mięsa oraz zwierząt łownych w terenowych obwodach badania w 2017 r. na terenie powiatu mieleckiego.


OGŁOSZENIE Powiatowego Lekarza Weterynarii w Mielcu dotyczące wyznaczeń na rok 2018

Apel do hodowców drobiu


ASF   Ulotka ASF Tablica ASF

Pracownicy

Imię i nazwisko Telefon Email
Lek. wet. Roman Tomas

Powiatowy Lekarz Weterynarii

175830420 wew. 8

bezpośrednio: 177400052

r.tomas@piw.mielec.pl
Lek. wet. Piotr Chrabąszcz

Z-ca Powiatowego Lekarza Weterynarii

175830420 wew. 4

bezpośrednio: 177400058

p.chrabaszcz@piw.mielec.pl
Lek. wet. Zofia Szeląg

Starszy Inspektor Weterynaryjny

175830420 wew. 2

bezpośrednio: 177400054

z.szelag@piw.mielec.pl
Lek. wet. Beata Tarska

Starszy Inspektor Weterynaryjny

175830420 wew. 3

bezpośrednio: 177400056

b.tarska@piw.mielec.pl
Lek. wet. Bernadeta Bator

Starszy Inspektor Weterynaryjny

175830420 wew. 2

bezpośrednio: 177400054

b.bator@piw.mielec.pl
Lek. wet. Karolina Domagała

Inspektor Weterynaryjny

Tel: 175830420 wew. 4

bezpośrednio: 177400058

k.domagala@piw.mielec.pl
mgr inż. Katarzyna Rusin

Starszy Inspektor Weterynaryjny

175830420 wew. 5

bezpośrednio: 177400057

k.rusin@piw.mielec.pl
mgr inż. Joanna Budaj

Inspektor Weterynaryjny

175830420 wew. 5

bezpośrednio: 177400057

j.budaj@piw.mielec.pl
mgr inż. Jarosław Sosiński

Inspektor weterynaryjny

175830420 wew. 3

bezpośrednio: 177400056

j.sosinski@piw.mielec.pl
mgr Halina Wnuk

Główna Księgowa

175830420 wew. 6

bezpośrednio: 177400053

h.wnuk@piw.mielec.pl
mgr Małgorzata Sowa

Księgowa

175830420 wew. 6

bezpośrednio: 177400053

m.sowa@piw.mielec.pl
mgr Jadwiga Wnuk

Starszy Inspektor

175830420 wew. 7

bezpośrednio: 177400051

j.wnuk@piw.mielec.pl
mgr Paweł Pakuła

Informatyk

175830420 wew. 9

bezpośrednio: 177400059

p.pakula@piw.mielec.pl
mgr Maria Ślęzak

Radca prawny

175830420 wew. 10

bezpośrednio: 177400060

m.slezak@piw.mielec.pl
tech. wet. Krzysztof Smoleń

Kontroler weterynaryjny

175830420 wew. 9

bezpośrednio: 177400059

k.smolen@piw.mielec.pl



do góry


 

Metryka dokumentu:

^ Rejest zmian

ilość odsłon: 1964 wprowadził: Paweł Pakuła 2011-01-26 07:11:12
wytworzył: Jadwiga Wnuk 2011-01-24 13:00:12 ostatnia zmiana: Jadwiga Wnuk 2012-10-22 14:39:39