Ulotka ASF

Ulotka ASF

ePUAP


Lista Lekarzy weterynarii wyznaczonych do badania zwierząt umieszczanych na rynku oraz do wystawiania świadectw zdrowia dla tych zwierząt na terenie powiatu mieleckiego.



Lista Lek. wet. wyznaczonych do badania zw. rzeźnych i mięsa oraz zwierząt łownych w terenowych obwodach badania w 2017 r. na terenie powiatu mieleckiego.


OGŁOSZENIE Powiatowego Lekarza Weterynarii w Mielcu dotyczące wyznaczeń na rok 2018

Apel do hodowców drobiu


ASF   Ulotka ASF Tablica ASF

Kontakt

Dane do korespondencji

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mielcu

39-300 Mielec ul. Skłodowskiej 8

NIP: 817-17-56-571 / REGON: 690586445

Telefon / Email
Sekretariat
175830420 , 177400050 , 177400051
mielec.piw@wetgiw.gov.pl, sekretariat@piw.mielec.pl
Fax:
175830421, 177400055, 175830420 wew. 1
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mielcu
175830420 wew. 8, 177400052
Lek wet. Roman Tomas r.tomas@piw.mielec.pl
Zespół ds.finansowo-księgowo-administracyjnych
Księgowość:
175830420 wew. 6, 177400053
mgr Halina Wnuk h.wnuk@piw.mielec.pl
mgr Małgorzata Sowa m.sowa@piw.mielec.pl
Sekretariat:
175830421 wew. 7, 177400051
mgr Jadwiga Wnuk-Dziubek j.wnuk@piw.mielec.pl
Informatyk:
175830420 wew. 9, 177400059
mgr Paweł Pakuła p.pakula@piw.mielec.pl
Zespół ds.zdrowia i ochrony zwierząt
Zwalczanie chorób zakaźnych:
175830420 wew. 2, 177400054
Lek wet. Zofia Szeląg z.szelag@piw.mielec.pl ,
Lek wet. Bernadeta Bator b.bator@piw.mielec.pl
Ochrona zwierząt:
175830420 wew. 3, 177400056
Lek wet. Beata Tarska b.tarska@piw.mielec.pl
mgr inż. Jarosław Sosiński j.sosinski@piw.mielec.pl

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz oraz ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
Higiena produktów pochodzenia zwierzęcego:
175830420 wew. 4, 177400058
Lek wet. Piotr Chrabąszcz p.chrabaszcz@piw.mielec.pl
Lek wet. Karolina Domagała k.domagala@piw.mielec.pl
Higiena pasz i utylizacji
175830420 wew. 5, 177400057
mgr inż. Joanna Budaj j.budaj@piw.mielec.pl
mgr inż. Katarzyna Rusin k.rusin@piw.mielec.pl
Samodzielne stanowisko ds. obsługi prawnej
175830420 wew. 10, 177400060
mgr Maria Ślęzak m.slezak@piw.mielec.pl
Terenowa pracownia wytrawiania na obecność włośni
TPW Zakład Mięsny Dobrowolscy Sp. z o.o. 39-308 Wadowice Górne 93
TPW Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ AKPOL” 39-310 Radomyśl Wielki, ul. Wałowa 26,
TPW „MASARNIA” Zbigniew Giża Sp. J. 39-312 Żarówka 220a,
TPW Zakład Przetwórstwa Mięsnego Cz. Stopa Dulcza Wielka , 39-312 Żarówka, ul. Dąbrowska 3,
TPW Zakład Przetwórstwa Mięsnego „ KABANOS” Sp. z o.o 39-320 Przecław, ul. Wenecka 20,
TPW „MASARNIA” – Głowacki Mariusz i Stanisław Sp. J. 39-306 Górki 71;

W celu polepszenia jakości obsługi petentów informujemy, że wszystkie rozmowy są nagrywane. Prawo wglądu do zarejestrowanej rozmowy przysługuje osobom zainteresowanym. W tym celu należy się zgłosić do siedziby Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Mielcu z wypełnionym wnioskiem. Więcej informacji pod numerem telefonu: 177400059



do góry


 

Metryka dokumentu:

^ Rejest zmian

ilość odsłon: 1337 wprowadził: Paweł Pakuła 2011-02-14 10:25:00
wytworzył: Jadwiga Wnuk 2011-02-14 10:20:00 ostatnia zmiana: Jadwiga Wnuk 2015-03-18 10:49:01